Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 12.4. jsme se zúčastnili Memoriálu Jirku Beka v disciplínách CTIF. Za ne zrovna moc příznivého počasí jsme soutěžili v obouch kategoriích:

ML:Honza Šulc, Jirka Šulc, Tadeáš Horák, Lukáš Somoši, Lucka Scholzová, Kája Dostálová, Lucka Formanová, Matěj Hilman, Ondra Macura

ST: Ká'ta Miková, Martina Jirásková, Magda Scholzová, Jirka Macura, Lukáš Diviš, Patrik Kubeček, Nikola Macurová, Lukáš Diviš, Pavlína Divišová

Mladší děti zvládly požární útok celkem v pěkném čase a s minimálním počtem chyb, ale čísla 2 a 3 nenastříkaly svůj terč a to znamenalo diskvalifikaci v této disciplíně. Štafetu zvládli bez chyb v čase 2:08,7, což je krásné 3. místo v této disciplíně. Celkově mladší děti obasadily 5. místo z 9 soutěžních družstev. Zvítězilo domácí družstvo z Bělovse.

Starší děti "vystřihly" nejlepší požární útok v celkovém čase 1:34,9. Slabší už byla štafeta, kde čas 1:40,2 znamenal až 8. místo v pořadí této disciplíny. Celkově to dalo na pěkné 4. místo z 16 soutěžních družstev. Zvítězilo opět družstvo z Bělovse.

Podrobnější a oficiální výsledky si můžete prohlédnout zde